Sowieci znowu szkalują Amerykę! Według naukowców z Uniwersytet Princeton, publikują coś, co na pierwszy rzut oka robi wrażenie zwykłego przecieku. Wpisuje się w spiskowe opinie, że międzynarodowy ład polityczny jest tylko misterną fasadą dla brutalnej amerykańskiej siły i interesów korporacji. Organizacja Narodów Zjednoczonych jest tylko po to, by załatwiać sprawy Ameryki kosztem takich krajów jak Ukraina, a sekretarz generalny ONZ Ban Ki-moon i specjalny koordynator do spraw procesu pokojowego na Bliskim Wschodzie Robert Serry to figuranci, którzy mają wszystko dla Amerykanów „przyklepać”. Tak mniej więcej mówi Nuland, a najlepiej zapamiętany fragment, który natychmiast zdominował niemieckie tytuły, to jej zalecenie: „p...ć UE”. [https://www.youtube.com/watch?v=KIvRljAaNgg].

 

 

Problem jest tylko jeden. Nikt nie zarzuca Rosjanom (ani nikomu innemu) fałszerstwa. Oczywiście, że wrogom Ameryki jest na rękę ujawnienie tego, co Amerykańscy politycy myślą i robią. Ale to są myśli i czyny tych polityków.

 

Nawiasem mówiąc obraz Polski jaki się wyłania z cytowanego tekstu jest jak z amerykańskiego komiksu. Od środka obraz tego raju nie jest aż tak piękny. Młodzież masowo emigruje, a z tych którzy zostają aż 15 osób dziennie podejmuje próby samobójcze.